Akzentz

Haigh Industries Inc., tırnak endüstrisi Akzentz için profesyonel ürün üreticisi olup, ürünlerinin % 100 Kanada malı olmasının gururunu yaşıyor, bu ise yaratım ve tasarım aşamasından nihai ürünlerin imalatı ve depolanmasına kadar tüm üretim etaplarında kalite kontrolünü sağlıyor.

Akzentz fabrikası en yüksek kaliteli ürünlerin yaratılması ve üretilmesi amacıyla 1989 yılında kurulmuştur. Kendi tasarım ve araştırma çalışmaları sayesinde Akzentz Professional tırnak ürünleri üreticilerin arasında en ilerleyen ve en ünlü markalardan biri olmayı başarmıştır. Güzellik endüstrisinde hizmet kalitesini daha da geliştirmeyi hedefleyerek yenilikçi ve progresif proje ve tasarımlar geliştirmek, yeni çözümler üretmeye yönelik araştırmalarda bulunmak - şirket yönetiminin ana amacıdır. Akzentz profesyonel kozmetik ürün üreticisi olarak sürekli standartlarını yükseltme ve tırnak teknolojisi taleplerine uygun yeni ve daha da geliştirilmiş ürünlerin geliştirilmesinde XXI. yüz yılın ilerleyen gücü olma çabasındadır!

ÜRÜNLERİN AVANTAJLARI:

Luxio - %100 sıvı jeldir, hipoalerjeniktir, solvent ve reçine içermez, tamamen kokusuzdur, uzmanda herhangi bir alerjik reaksiyon, müşteride rahatsız edici duygular oluşturmaz. Şişe kaplarında ambalajlanan jel zamanla yoğunlaşmaz ve uzmanları inceltmek için ek malzemeleri aramak veya tüm malzemeyi kullanmak zorunda bırakmaz.

Kopmaz, solmaz, çatlamaz, yığılmaz, tüm jel renkleri bir arada uygulanabilir (karıştırabilir özelliğine sahiptir).

Törpülemeye gerek kalmadığı için tırnağın doğal özelliğine zarar vermez. İçeriğinde eritici madde (oje içeriği) bulunmadığından tüm kullanım süresi boyunca tırnak tabakasını kurutmaz, bu ise Luxio’yu sürekli kullanılmasına imkan sağlar.

Uygulama teknolojisi diğer kalıcı oje uygulanması ile aynıdır. Kurutulurken parmaklar teker teker, adım adım kurutulur. Oje fırçası tırnak gövdesine paralel vaziyette tutulur ve jel bütün tırnak boyuna sürülerek uygulanır. Luxio istek üzerine farklı yoğunlukta (ister ince ister daha yoğun bir şekilde) uygulanabilir. %100 sıvı kıvamındaki jel istediğiniz yoğunlukta uygulamanıza rağmen kıvrılmaz, büzüşmez, yığılmaz, kurumaz.

Dayanıklı bir kaplama olup, en az 14 gün kalıcı özelliğe sahiptir.

Açık parlak ışıltılı renge sahiptir.

Birkaç üst kaplama çeşitleri mevcuttur:

Top Gloss – fiksatör (yapışkan tabaka - güzel parlak efektli, ideal ışıltılı + Soak of çözücüsü ile silinebilir dispersiyon kaplamadır.

Shine on – Ultra ışıltı fiksatör göz alıcı parlak efekti verir, dispersiyon tabakası (yapışkan tabakası) yoktur. Luxio jel dışında onunla tüm suni malzemeler (jel, akril) kaplaпabilir, büyük olmayan straslar (elmas taklitli camlar) yapıştırılabilir. Söylenmesi gerekenler bir ince nüans var: sökülmeden önce tırnak törpüsü ile törpülenmesi gereklidir.

Top Matte – fiksatörü mat efekti verir, lambada kurutulduktan sonra yapışkan tabakası silinir ve sonuç elde edilir.

Тоp Effect – efektli (mikro ışıltılı) fiksatördür. 6 çeşidi (fiyat listesine bakınız) bulunur. Tırnak bu kaplama ile kaplandıktan sonra ilave uygulama istemez, yapışkan özelliğe sahiptir.

Base – baz kaplama düzeltme imkanları sağlar, bu baz kaplama ile tırnak plakası düzeltilebilir (plaka rölyefleri, düz olmayan kısımlar), kısacası modelleyebilirsiniz. Tırnağın üst çıkıntılı kenarlarında herhangi bir kusurun bulunması halinde baz Luxio ile 2 mm. uzunluğa kadar uzatabilirsiniz (tamir).

Tüm jeller torpillenmeden Akzentz Soak off ile kolayca ve tırnağa zarar vermeden silinebilir (shine on fiksatör ile kaplanmamışsa).

Olağanüstü baz takımı, sürekli yeni mevsim renk koleksiyonu ile tamamlanan 130 renk tonlarından oluşur. Led/UV (ultraviyole, led-lambalar) lambaların tüm çeşidi ile uygulanır (polimerleştirilir, kurutulur). Led-lambalarda 30 saniyede Ultraviyole lambalarda ise 2 dakikada kurutulur. Kurutma işlemlerden sonra fırça ardından rengi çekilirse veya üst kaplaması (ТоP) matlaşırsa, sebebi kesinlikle lamba ışınların zayıf olmasından dolayıdır, bu durumlarda lambanın değiştirilmesi gereklidir.

Akzentz lambalar

Full Hand – lambası. Bu lambaya beş parmağın hepsi yerleştirilebilir, kurutma alanı geniştir. Sıklıkla pedikür yaptıran müşteriler için uygun ve oldukça rahattır. Lambanın mıknatısla tutturulan çıkarılabilir derin tabanı mevcuttur, kolayca sterilize edilebilir. Çalışma kapasitesi 56 bin saat. Kapasitesi 30 Vattır.

Platform üzerinde kurulan Transformer lambası müşteriler için oldukça rahattır, elleriniz masaya dayanmaz, aynı Full Hand lambasındaki gibi mıknatısla tutturulan çıkarılabilir derin tabanı mevcuttur. Çalışma kapasitesi 56 bin saat olup, kapasitesi 30 vattır.

Compact lambası – çok hafif olduğu için seyyar uzmanlar için elverişli ve rahattır. Kapasitesi - 6 vat. Luxio ile çalışır. Avrupa, Amerikan, Kanada menşeli jel tırnak cilalarını kurutur, ancak Çin cilaların içeriğindeki maddeler bilinmediği için Çin menşeli cilaları kurutup kurutamayacağı açısından garanti veremeyiz. 56 bin çalışma kapasitelidir. Kanada menşelidir.
Hacmi 15 ml.
Söylenmesi gereken en önemli şey: müşteri başına düşecek bir prosedürün maliyeti oldukça düşüktür. (kendi fiyat listenize göre hesaplayınız) Örneklerle açıklayalım:

Ürünlerimiz tek uzmanlar tarafından ve güzellik salonlarında uygulamak amacıyla tasarlanmıştır.

Luxio uygulama teknolojisi:

‼️ LUXIO JEL UYGULAMA TALİMATI‼️

1) Doğal tırnak plakası üzerinden buff törpü (buffer) veya tırnak parlatıcı törpü ile geçilir;
2) PREP&WIPE sıvıyla titizlikle 2 kez tırnağın yağı giderilir
3) Ek olarak ıslak tırnakların yağı giderilebilmesi için SURE BOND – dehidratör kullanılır;

‼️ BUNDAN SONRA PARMAKLARLA SIRAYLA ÇALIŞILIR, TIRNAĞIN ÜST KENARLARINDAN TİTİZLİKLE GEÇİLİR ‼️

4) Orta tabaka şeklinde BASE LUXIO uygulanır ↘️ gerektiğinde ilaveten tırnak plakası tesviye edilir.
➡ ️Tırnak üst kenarlarının üzerinden titizlikle bir daha geçilerek sonlandırılır;

‼️ LUXIO’nın herhangi bir rengi uygulanmadan önce ISPATULA VEYA METAL BİR ÇUBUK İLE KARIŞTIRILIR. (pigmenti çözer)‼️

5. İlk renkli tabaka uygulanır ➡ ️üst kenarının üzerinden titizlikle bir daha geçilip sonlandırılır;
6. Renkli 2. tabaka uygulanır ➡ ️üst kenarının üzerinden titizlikle bir daha geçilip sonlandırılır;
7. GLOSS LUXIO uygulanır➡ ️üst kenarının üzerinden titizlikle bir daha geçilip sonlandırılır;
8. Dispersiyon/yapışkan tabaka PREP&WIPE ile silinir.

‼️ LUXIO Ultraviyole lambada (2 dakika) veya LED lambada (30 saniyede) sertleştirilir/polimerleştirilir.