Manikür ve Kalıcı Oje Eğitimi

Ürün Kodu: A753 - Stok: 1000 adet

Manikür ve Kalıcı Oje Eğitimi

Manikür ve Kalıcı Oje Eğitimi
(Yeni başlayanlar için hızlandırılmış eğitim)
** Kombi manikür (makas, pusher ve törpü makinesi) kuru manikür
** Kalıcı oje uygulamasında dikkat edilmesi gereken unsurlar ve uzun süre kalıcı ojenin tırnakta kalıcılığını sağlayan teknikler,
** Tırnak dizaynı için tırnak stickerının en doğru şekilde uygulanması, özel Swarovski taşlarının tırnağa uygulanması ve yapıştırılması,
Sabah 09dan başlayıp akşam 6a kadar devam ediyor. Başlangıç eğitiminde her öğrenci uygulamayı gerçek model üzerinde gerçekleştirir.
1. Gün
Kombi manikür için kullanılacak araçların tanıtımı ve kullanımı hakkında bilgi verilir. Ve ardından eğitmenimiz eşliğinde hemen uygulamaya geçersiniz. Manikür sonrasında, tek renk olarak tüm tırnaklara kalıcı oje sürülür.
2. Gün
İlk günün tekrarı yapılır bilgiler hatırlatılır ardından hijyen ve temizlik çalışma ortamı hakkında açıklamalar yapılır.
a) Manikür araçlarının ve çalışma masamızın temizliği ve dezenfekte edilme aşamaları,
b) Ve bu araçların korunması,
Ardından yine gerçek model üzerinden manikür uygulanır ve ardından kalıcı oje uygulaması yapılır. 4 parmağa kalıcı oje uygulanır diğer 1 parmak üzerinde tırnak stickerıyla dizayn seçilir.
3. Gün
İki gün boyunca öğrendiklerinizi kağıda dökerek kısa bir sınav yapılır. Ardından gerçek model üzerinde manikür ve kalıcı oje uygulamasına başlanır. Uygulamada tercih olarak isterseniz french yapabilirsiniz veya tek renk kalıcı oje uygulayabilirsiniz. Ek olarak Swarovski taşı uygulanıp dizayn yapabilirsiniz.
Eğitmenimiz 3. günde sadece kontrol eder eksikleriniz veya hatalarınız olduğu tırnaklarda işlemi tekrarlamak için sildirir ve yeniden yaptırır. Bütün tırnaklardaki uygulama ideal bir şekilde tarafınızdan yapıldığı takdirde eğitim tamamlanır.
**Eğitim sonunda iki sertifika verilmektedir.
**Katılım ve kayıt için ön ödeme alınır. Ön ödemelerde gelmeme ve katılmama durumlarında iade yoktur.
**Eğitim esnasında bütün kullanılan ürünler bize aittir ve daha sonra bu ürünleri mağazamızdan satın alabilirsiniz.
Bilgi için arayınız +90(212)585 46 01
Nail Turkey
Akzentz Professional Türkiye
Adres: Haseki sultan mah. Millet cad. No:51/4 Fındıkzade İstanbul

Bu ürün en son 17 Kasım 2016, Perşembe tarihinde güncellenmiştir.

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Ürünleriniz kırılmayacak ve dökülmeyecek şekilde özenle paketlenip tarafınıza Aras Kargo ile gönderilir. Aras Kargo ile Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi yapıyoruz. Gönderim ücreti 6.49 TL olarak belirlenmiştir.
Gönderim süresi aynı gün içinde kargoya verilirse maksimum 2 iş günü içerisinde adresine teslim edilmiş olur. İstanbul içine özel kurye ile gönderim sağlayabiliriz. Siparişleriniz toplam değeri 200 TL ve üstüyse İstanbul içine teslimatını ücretsiz kurye ile gönderiyoruz.

Değişim, İade ve İptal

Satın aldığınız ürünleri maksimum 1 ay içerisinde kullanılmamış şekilde ve üzerindeki etiketleri aşınmamışsa iade edebilirsiniz. Kapağı açılmış kullanılmış ürünlerin iadesi alınmaz veya başka bir ürünle değiştirilmez.

Ürünlerin iade edilebilmesi için, 0212 585 46 01 no'lu müşteri hizmetleri departmanımızı aramanız ve iade ya da değişim nedenini net biçimde anlatan bir e-mail'i E-posta adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca değişim/iade sırasında ürünler ile birlikte, Nail Turkey tarafından size gönderilmiş olan faturanın arka kısmına iade ve değişim nedeninizi kısaca açıklayan bir not yazmanız yeterli olacaktır.

Kargonuzun hazır olduğunu bizlere bildirmeniz sonrası, adresinize tarafımızca kargo firması gönderilecek ve değişim/iade kargo ücreti Nail Turkey tarafından sağlanacaktır. Bu noktada sizden ricamız, ürünlerin mümkün olduğunca sağlam ve hasar görmesini engellenecek biçimde paketlenmesi, ürün orijinal kutusu ya da ambalajı üzerine herhangi bir etiket, bant v.b. yapıştırılmamasıdır. Aksi halde iade işleminiz gerçekleştirilemeyecektir.

İade nedeniyle gönderdiğiniz ürünler, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olduğu tespit edildiğinde, tarafımıza teslim tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınacak ve iade tutarı hesabınıza veya kredi kartınıza yatırılacaktır. İade sonucu Nail Turkey tarafından size gönderilen tutarın bankanız tarafından hesabınıza yansıma süresi, bankanın insiyatifindedir.

Değişim işlemlerinde, değişimi yapılacak olan ürün tarafımıza ulaşana ve yukarıdaki şartların uygun olduğu onaylanana kadar yeni ürünün gönderimi mümkün olmayacaktır.

Henüz tedariği sağlanmamış veya kargo firmasına teslim edilmemiş siparişlerinizi de müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşarak iptal edebilirsiniz. Bu tür siparişlerde ödeme online olarak kredi kartı ile yapılmışsa ve yeni ürün siparişi verilmeyecekse, iade tutarı yine aynı karta gerçekleştirilecektir.

Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Bonus, World Card, Maximum, Axcess, CardFinans, Paraf ve AsyaCard sahipleri Nail Turkey üzerinden peşin fiyatına 3 taksit avantajı ile ya da 6 ve 9 taksit seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirler. Diğer kartlar için tek çekim işlemi (taksitsiz işlem) ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME
Dilerseniz kredi kartınızı kullanmadan da, kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir ve satın aldığınız ürün tutarını kargo görevlisine kapınızda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler