Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi işlemleri yaparken şüphe duymamaları için için bazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin, sahip oldukları bu haklar, aşağıda sıralanmıştır:

1) Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize verdiğiniz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır. Ancak müşterimiz olarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. Size gönderilecek bülten maillerinde ki mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

2) Bize verdiğiniz adres bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer müşterimize ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır. Gerektiğinde siparişiniz iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilir, Veya sadece E-bülten bildirilerinden çıkabilirsiniz. (Siparişinizi tamamen deaktif etmek isterseniz lütfen sipariş tarihinizi ve mail adresi bilgilerinizi sipariş sil konu başlığı ile info@luxio.com.tr adresine gönderiniz. Siparişiniz aynı gün içinde sistemden silinecektir.)

3) Sipariş formunu doldururken sizden istenen kişisel ve iletişim bilgilerinizden, zorunlu olanlar hariç, istediklerinizi kendi inisiyatifiniz dahilinde bize bildirebilirsiniz. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.Zorunlu olanlar işareti ile belirtilmiştir.

4) Sipariş formuna girdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilir ve silebilirsiniz. Bir başka müşterinin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.Müşteri Hizmetleri: 0212 240 2222
Mesai saatlerimiz haftanın her günü 09:00 ile 18:00 arasıdır.


Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için info@luxio.com.tr'a e-posta gönderebilirsiniz.
https://www.nailturkey.com