Magic

Ürün Kodu: A500 - Stok: 17 adet
Luxio Kalıcı ojesini Kullanımını Okumak İçin Tıklayın

Magic

Magic kalıcı ojesi
Magic renk katmanı %100 saf jeldir. Dünyaca ünlü Akzentz Professional firmasının ürünüdür. 28 Ülkede Luxio kalıcı oje tüketiliyor ve uzmanların birinci sınıf olarak tercih ettiği bir markadır. Boyut olarak 15ml şişesiyle uzun süre kullanılır ve tek şişede ortalama 65 uygulama yapılır. 140 farklı renk tonu ile kendi üst ve alt katmanı vardır.  Tırnağınızdan çıkarmak istediğiniz zaman ise Akzentz Soak-off solüsyonuyla 7-10dk. içerisinde tırnaktan sökebilirsiniz. 

Neden Luxio tercih etmeliyim ?

 • Aseton içermediği için kokusuzdur,
 • Jel yapısıyla tırnak üzerine kolayca sürülür,
 • 140 farklı renk tonuyla bol seçenek,
 • Kendi alt katmanı ve üst katmanıyla sadece kullanılır,
 • Bond gerektirmeden kullanabilir,
 • UV Lambalarda 2dk. LED Lambalarla 30sn. kurutulur,

Magic içinde Bol Renk Pigmenti

Magic renk katmanı içerisinde çok yoğun renk pigmenti bulunur. Yoğun renk pigmenti sayesinde renk katmanı solmaz veya renk değiştirmez.
Diğer kalıcı ojelere göre en önemli farklılıklarından biri de yoğun renk pigmentine sahip olmasıdır. O yüzden uzmanlar Luxio tercih ediyorlar.

Nasıl uygulanır ?

Diğer kalıcı ojelere benzemediği gibi kullanımıda biraz farklıdır. Burada anlattığımız şekilde bahsettiğimiz ürünlerle uygulandığında  başarılı sonuç elde etmiş olursunuz.

 1. Tırnak ucu törpüler (1mm)
 2. Tırnak itici Pusher yardımıyla tırnak dibine doğru tırnak üzerindeki beyaz tabakalar ve et parçaları itelenir.
 3. Tırnak yüzeyini Buffer ile törpülüyoruz.
 4. Buffer yaptıktan tırnak fırçası yardımıyla tozları temizliyoruz.
 5. Tırnak yüzeyindeki yağı silmek için Prep&Wipe solüsyonu ile 2 kere tüm parmakları pamuk yardımıyla temizliyoruz.
 6. Prep&Wipe solüsyonu 2'si 1 arada özelliğiyle tırnak yağlarını emer ve işlem sonunda tırnak üzerindeki yapışkan yüzeyi temizler.
 7. Prep&Wipe ile 10 parmağıda 2 kere temizledikten sonra işlem sırası Sure Bond'dadır. Sure Bond ile sadece tırnak kenarlarını, tırnak ucunu ve tırnak dibine birer kat sürüyoruz. 
 8. Sure Bond amacı naturel tırnak yüzeyiyle Luxio Base katmanın arasında daha güçlü yapı kurmasını sağlar. 
 9. Sure Bond'u 10 parmağa uyguladıktan sonra Luxio Base katmanına başlıyoruz.
 10. Daha iyi sonuç elde etmek için Luxio Base katmanını tüm parmaklara aynı anda değil de teker teker sürüyoruz.
 11. Luxio Base katmanıyla 1 kat sürüp UV Lamba ise 2 dakika LED Lamba ise 30 saniye kurutuyoruz.
 12. Bütün parmakları teker teker Luxio Base ile sürüp kuruttuktan sonra seçmiş olduğunuz Luxio renk katmanına geçebiliriz.
 13. Aynı şekilde bu aşamada da bütün tırnaklara hep bir anda değil teker teker uygulama yapıyoruz.
 14. Magic renk katmanı toplamda 2 kat sürülür. İlk katı sürüp UV Lamba ise 2 dakika, Kurutucu LED Lamba ise 30 saniye kurutuyoruz.
 15. Kuruttuktan sonra 2. katı sürüyoruz. Aynı zamanlama ile kurutuyoruz. 2 kat kurutma işlemiyle renk katmanını bitirdik.
 16. Parlatıcı ve sabitleme kısmına geçiyoruz. Renk katmanı üzerine Luxio Gloss (Top) 1 kat sürüyoruz. Ve kurutuyoruz. UV Lamba ise 2 dakika LED Lamba ise 30 saniye
 17. Luxio Gloss (Top) sürüp kuruttuktan sonra makineden çıkartır çıkartmaz hemen Prep&Wipe solüsyonuyla tırnağın yapışkan yüzeyini temizleyerek işlemimiz bitiriyoruz.

Bu ürün en son 22 Ağustos 2017, Salı tarihinde güncellenmiştir.

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Ürünleriniz kırılmayacak ve dökülmeyecek şekilde özenle paketlenip tarafınıza Aras Kargo ile gönderilir. Aras Kargo ile Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi yapıyoruz. Gönderim ücreti 6.49 TL olarak belirlenmiştir.
Gönderim süresi aynı gün içinde kargoya verilirse maksimum 2 iş günü içerisinde adresine teslim edilmiş olur. İstanbul içine özel kurye ile gönderim sağlayabiliriz. Siparişleriniz toplam değeri 200 TL ve üstüyse İstanbul içine teslimatını ücretsiz kurye ile gönderiyoruz.

Değişim, İade ve İptal

Satın aldığınız ürünleri maksimum 1 ay içerisinde kullanılmamış şekilde ve üzerindeki etiketleri aşınmamışsa iade edebilirsiniz. Kapağı açılmış kullanılmış ürünlerin iadesi alınmaz veya başka bir ürünle değiştirilmez.

Ürünlerin iade edilebilmesi için, 0212 585 46 01 no'lu müşteri hizmetleri departmanımızı aramanız ve iade ya da değişim nedenini net biçimde anlatan bir e-mail'i E-posta adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca değişim/iade sırasında ürünler ile birlikte, Nail Turkey tarafından size gönderilmiş olan faturanın arka kısmına iade ve değişim nedeninizi kısaca açıklayan bir not yazmanız yeterli olacaktır.

Kargonuzun hazır olduğunu bizlere bildirmeniz sonrası, adresinize tarafımızca kargo firması gönderilecek ve değişim/iade kargo ücreti Nail Turkey tarafından sağlanacaktır. Bu noktada sizden ricamız, ürünlerin mümkün olduğunca sağlam ve hasar görmesini engellenecek biçimde paketlenmesi, ürün orijinal kutusu ya da ambalajı üzerine herhangi bir etiket, bant v.b. yapıştırılmamasıdır. Aksi halde iade işleminiz gerçekleştirilemeyecektir.

İade nedeniyle gönderdiğiniz ürünler, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olduğu tespit edildiğinde, tarafımıza teslim tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınacak ve iade tutarı hesabınıza veya kredi kartınıza yatırılacaktır. İade sonucu Nail Turkey tarafından size gönderilen tutarın bankanız tarafından hesabınıza yansıma süresi, bankanın insiyatifindedir.

Değişim işlemlerinde, değişimi yapılacak olan ürün tarafımıza ulaşana ve yukarıdaki şartların uygun olduğu onaylanana kadar yeni ürünün gönderimi mümkün olmayacaktır.

Henüz tedariği sağlanmamış veya kargo firmasına teslim edilmemiş siparişlerinizi de müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşarak iptal edebilirsiniz. Bu tür siparişlerde ödeme online olarak kredi kartı ile yapılmışsa ve yeni ürün siparişi verilmeyecekse, iade tutarı yine aynı karta gerçekleştirilecektir.

Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Bonus, World Card, Maximum, Axcess, CardFinans, Paraf ve AsyaCard sahipleri Nail Turkey üzerinden peşin fiyatına 3 taksit avantajı ile ya da 6 ve 9 taksit seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirler. Diğer kartlar için tek çekim işlemi (taksitsiz işlem) ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME
Dilerseniz kredi kartınızı kullanmadan da, kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir ve satın aldığınız ürün tutarını kargo görevlisine kapınızda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler