Kalıcı Oje Renkleri Kalıcı Oje Seti

Kalıcı oje nedir?

Uzun süre boyunca tırnaktan çıkmayan oje türüdür. Kalıcı ojeler uygulanırken alt ve üst katman olarak farklı jellerede ihtiyaç vardır. İşleme başlarken alt katman sürülür kurutulur daha sonra 2 kat renk sürülüp kurutulduktan sonra işlem bitirmek için üst katmanı sürüp kurutmanız yeterlidir.
Bu sayede kalıcı oje haftalar boyunca tırnağınızdan siz istemediğiniz zaman çıkmaz. Sadece Luxio kalıcı ojeleriyle bu kalıcılık sağlanır. Ortalama 5-6 hafta olarak kullanıldığı yüzlerce insan üzerinde denenmiştir.

Kurutma makinesi

UV ve LED Lamba olarak kurutma makineleri iki çeşittir. Kalıcı oje jelini kurutur, LED Lamba ile daha kısa sürede kalıcı ojeyi kurutabilirsiniz. UV Lambalarda kurutmak için uzun süre beklersiniz.
İçerisinde ampüller mevcuttur. Oje sürüldükten sonra makine içerisine el sokulur ve tırnak kurutulur. Kurutma zamanını 30sn. olarak ayarlanabilir. 30sn. içinde kurutur elinizi çekebilirsiniz.

Kullanılan Marka

Amerika Kanada'dan ithal markamız Luxio'dur. Akzentz Professional tarafından üretilmiş olup Dünya'nın 28 ülkesinde aktif olarak satılan bir markadır.

Bu ürünler nasıl uygulanır?

Önce tırnak üzerindeki yapışmış kalıntıları tırnak et itici yardımıyla temizliyoruz. Sonra Buffer törpüsüyle tırnak matlaşana kadar törpülüyoruz. Ardından Prep&Wipe solüsyonu ve pamuk yardımıyla tırnakları temizliyoruz. Bu sefer Sure Bond'u kullanıyoruz tüm tırnakların kenarlarına ve ön kısımlarına sürüyoruz.

Alt katmanını sürüyoruz sonra tırnak lambasıyla kurutup renk katını sürüp çıkartıp 2 kere aynı şekilde kat sürüp kurutuyoruz, renk katmanı bittikten sonra sabitleyici top katmanıyla kurutup işlemi uygulayabilirsiniz.

Peki kalıcı oje nasıl çıkarılır?

Soak-off solüsyonu kalıcı ojeyi tırnaktan sökmek için en idealidir. Pamuk ve folyo yardımıyla işlem uygulanır. Önce pamuğu solüsyonla ıslatıp tırnak yüzeyine yerleştiriyoruz ve o tırnağı folyo ile sarıyoruz. Bu işlemi 10 parmağa yapıp 7-10 dk. bekleyip folyoları çıkartıyoruz. Ve tırnaktan tamamen çıkartılmış olur,

En iyi kalıcı oje Luxio şimdi Türkiye'de

Mükemmel manikürü şimdi keşfedin! Luxio kokusuz ve çözelti içermeyen %100 tamamen saf jeldir. Şişe görünümü sizi normal oje yanılgısına düşürmesin. Bildiğiniz diğer kalıcı ojeler gibi onunda amacı sürülen tırnak üzerinde uzun süre kalıcılığını korumaktır. Luxio ile tırnaklarınız daha parlak ve daha gösteriş kazanır. Uzun ömürlü mükemmel manikür ya da pedikür için bu seçim size uygulama kolaylığı sağlar.

Luxio nedir?

120'den Fazla Renk

Aklınıza gelebilecek her renk tonu Luxio kalıcı ojelerinde bulabilirsiniz. Kırmızısı mavisi yeşili sarısı ve dahası benzer bütün tonlarıyla tırnaklarınıza yakışan hemen hepsi mevcut. Tırnaklarınızın rengi her modaya uygun olsun istiyorsanız renk tercihi konusunda Luxio kalıcı ojelerine güvenin! Biz her mevsime her modaya uygun yeni renkleri sizlerle paylaşıyoruz.

Luxio Base Top Luxio satış, luxio resmi satış, luxio distributörü, luxio türkiye, luxio kalıcı oje, luxio kullanımı

İlk Katman Luxio Base Jeli (Yapışkan zemin)

Tırnağınıza kalıcı oje sürmeden önce zemin kısmını yapışkan hale getiren ilk katman. Kalıcı oje ile naturel tırnağınız arasındaki ince ve güçlü yapışkan jel. Luxio kalıcı ojelerinin uzun süre dayanıklılığı alt zeminin kuvvetli olmasına bağlıdır.