Slider 3D/36

Ürün Kodu: A1310 - Stok: 0 adet
8.00 TL6.00 TL (KDV Hariç)
Üzgünüm ürün tükendi! Stoklarımızda yok!

Slider 3D/36

Tırnak stickerlarını yırtılmadan tırnak üzerine yerleştirebilirsiniz. Slider 3D/36 Elastik yapısıyla çektikçe uzar ve yırtılmaz. 

KALICI OJELERDE KULLANIMI ve UYGULANMASI
Genellikle kalıcı oje uygulamalarında kombin yapmak için tercih edilir ve orta parmak ile serçe parmak arasındaki parmağa uygulanır.
Satın aldığınız sticker üzerinde genelde 12 veya 22 adet baskı bulunur. Bu baskılardan tercihinizi parmak şekline uygun olanı seçerek yapıyorsunuz.
Slider 3D/36 üzerinden seçmiş olduğunuz baskıyı makas yardımıyla kesip kağıttan alıyoruz. Tırnağımızın üst kenarındaki oval şekle göre stickerın oval kısmını makasla keserek şekillendiriyoruz.
Tırnak üstündeki oval kısma göre ayarladıktan sonra stickerımızı uygulayacağımız tırnağın zeminini hazırlamalıyız.

Elinizde malzeme olarak kalıcı oje varsa tırnağın üzerine Base katmanı sürütüp kurutuyorsunuz, eğer stickerınız transparansa tırnağa yapıştırdığınızda tırnağın saf rengi arka planda gözükür.
Bunun için genelde beyaz kalıcı oje rengi tercih edilir. Base katmanı sürütüp kuruttuktan sonra beyaz kalıcı ojemizi 1 kat sürüp SADECE 10 SANİYE kurutuyoruz. Ardından makineden çıkarttıktan sonra
üstüne hiçbirşey sürmeyin. Çünkü 10 saniyelik kurutma sayesinde kalıcı ojenin yapışkanlığına ihtiyacımız var. Kesip biçtiğimiz Slider 3D/36 tırnak stickerını artık kağıttan ayırma vakti geldi.

Yuvarlak bir pamuk yardımıyla bu ayırma işlemini yapıcaz. Yuvarlak pamuğumuzu su ile biraz nemlendiriyoruz. Ve pamuğun üstüne şekillendirdiğimiz tırnak stickerını yerleştirip alt tabakasını ıslatmaya çalışıyoruz. Alt taraf ıslanınca stickerdan ayrışmaya başlıcak hafifce ileri geri üstündekini kaldırmadan hareketlerle ikisi arasındaki bağı kayganlaştırın. Slider 3D/36 Tırnak stickerımız artık istediğimiz zaman sökülebilir kıvamdadır. Şimdi yavaşca tırnak stickerının oval kısmını ileri doğru iteliyoruz 1-2mm. bir pay yeterlidir. İteleyince alttaki beyaz yapışkan yerine tırnak stickerının transparan halini ucunu görüceksiniz. 

Oval tarafın ucunu tırnağın oval üst kenar kısmına oturtup yavaşca uc noktasına bastırırak, tırnak stickerının altındaki beyaz parçayı kaldırıyoruz ve parmağımızla bastırarak tırnak stickerını tırnağa yapıştırıyoruz. Parmaklarımızla stickerın üstüne ufak ufak baskılar uyguladıktan sonra elastik yapısıyla tırnağın boyuna ve ş ekline göre boş kalan kısımlara esnetiyoruz. Esnettikten sonra tam istediğimiz şekilde tırnağa oturduysa Led lambamızla 20-30sn. tırnak stickerımızı kurutuyuroz. Kuruttuktan sonra törpü yardımıyla tırnağın ucundaki biriken tırnak stickerını kaldırıcaz. Lütfen ama lütfen Slider 3D/36 tırnak stickerının tırnak ucundaki kısmı elinizle yırtmaya çalışmayın! Çünkü bu işlem uygulamanıza zarar verebilir. Bunun yerine törpü yardımıyla tırnak önündeki artan kısmı yukardan aşağı şekilde teker teker törpüleyerek, artan kısmı tırnaktan ayırmaya çalışıyoruz. Bu şekilde yaptığımızda tırnak ucundan düz bir şekilde ayırmış oluruz. Artan kısmı tırnaktan ayırdıktan sonra stickerımızın üstüne 1 kat Ibdi Top sürmemiz yeterlidir.

Bu ürün en son 15 Kasım 2016, Salı tarihinde güncellenmiştir.

Teslimat ve Kargo Bilgileri

Ürünleriniz kırılmayacak ve dökülmeyecek şekilde özenle paketlenip tarafınıza Aras Kargo ile gönderilir. Aras Kargo ile Türkiye'nin her yerine kargo gönderimi yapıyoruz. Gönderim ücreti 6.49 TL olarak belirlenmiştir.
Gönderim süresi aynı gün içinde kargoya verilirse maksimum 2 iş günü içerisinde adresine teslim edilmiş olur. İstanbul içine özel kurye ile gönderim sağlayabiliriz. Siparişleriniz toplam değeri 200 TL ve üstüyse İstanbul içine teslimatını ücretsiz kurye ile gönderiyoruz.

Değişim, İade ve İptal

Satın aldığınız ürünleri maksimum 1 ay içerisinde kullanılmamış şekilde ve üzerindeki etiketleri aşınmamışsa iade edebilirsiniz. Kapağı açılmış kullanılmış ürünlerin iadesi alınmaz veya başka bir ürünle değiştirilmez.

Ürünlerin iade edilebilmesi için, 0212 585 46 01 no'lu müşteri hizmetleri departmanımızı aramanız ve iade ya da değişim nedenini net biçimde anlatan bir e-mail'i E-posta adresi adresine göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca değişim/iade sırasında ürünler ile birlikte, Nail Turkey tarafından size gönderilmiş olan faturanın arka kısmına iade ve değişim nedeninizi kısaca açıklayan bir not yazmanız yeterli olacaktır.

Kargonuzun hazır olduğunu bizlere bildirmeniz sonrası, adresinize tarafımızca kargo firması gönderilecek ve değişim/iade kargo ücreti Nail Turkey tarafından sağlanacaktır. Bu noktada sizden ricamız, ürünlerin mümkün olduğunca sağlam ve hasar görmesini engellenecek biçimde paketlenmesi, ürün orijinal kutusu ya da ambalajı üzerine herhangi bir etiket, bant v.b. yapıştırılmamasıdır. Aksi halde iade işleminiz gerçekleştirilemeyecektir.

İade nedeniyle gönderdiğiniz ürünler, yukarıda belirtilen iade şartlarına uygun olduğu tespit edildiğinde, tarafımıza teslim tarihinden itibaren en geç 3 iş günü içerisinde işleme alınacak ve iade tutarı hesabınıza veya kredi kartınıza yatırılacaktır. İade sonucu Nail Turkey tarafından size gönderilen tutarın bankanız tarafından hesabınıza yansıma süresi, bankanın insiyatifindedir.

Değişim işlemlerinde, değişimi yapılacak olan ürün tarafımıza ulaşana ve yukarıdaki şartların uygun olduğu onaylanana kadar yeni ürünün gönderimi mümkün olmayacaktır.

Henüz tedariği sağlanmamış veya kargo firmasına teslim edilmemiş siparişlerinizi de müşteri hizmetleri departmanımıza ulaşarak iptal edebilirsiniz. Bu tür siparişlerde ödeme online olarak kredi kartı ile yapılmışsa ve yeni ürün siparişi verilmeyecekse, iade tutarı yine aynı karta gerçekleştirilecektir.

Ödeme ve Taksit Seçenekleri

Bonus, World Card, Maximum, Axcess, CardFinans, Paraf ve AsyaCard sahipleri Nail Turkey üzerinden peşin fiyatına 3 taksit avantajı ile ya da 6 ve 9 taksit seçeneklerini kullanarak alışveriş yapabilirler. Diğer kartlar için tek çekim işlemi (taksitsiz işlem) ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

KAPIDA ÖDEME
Dilerseniz kredi kartınızı kullanmadan da, kapıda ödeme yöntemi ile sipariş verebilir ve satın aldığınız ürün tutarını kargo görevlisine kapınızda nakit olarak ödeyebilirsiniz.

Aynı Kategorideki Diğer Ürünler